Bunda CIM Clawgear

279,90 €
S DPH

CIM (Combat Insulation Medium) bola navrhnutá, ako veľmi odolná vonkajšia vrstva pre prevádzku v extrémne chladnom a vlhkom prostredí. 

Veľkosť
Farba
Množstvo

CIM (Combat Insulation Medium) bola navrhnutá, ako veľmi odolná vonkajšia vrstva pre prevádzku v extrémne chladnom a vlhkom prostredí. Znížený infračervený obraz (NIR) robí túto bundu použiteľnú  pri špeciálnych operáciách. Voľba materiálu bola zameraná na pevnosť, nízku hmotnosť a dobrú skladnosťou. Strih bol konštruovaný pre vysokú mobilitu a harmóniu s tvarom tela. Odolná nylonová tkanina s Rip Stop štruktúrou je vodeodpudivá (DWR) a s membránou chrániacou pred vetrom, s vysokým vodným stĺpcom a dobrou priedušnosťou pre optimálny odvod vlhkosti. Podlepené švy zabránia prenikaniu vody a zaručujú maximálnu možnú ochranu pri prevádzke v náročných prostrediach. 
Climashield Apex je veľmi dobre fungujúci izolačný materiál s vynikajúcou tepelnou účinnosťou, bol  testovaný a používaný pre vojenské účely. Tento ľahký materiál má vysokú odolnosť proti roztrhnutiu, dobrý odvod vlhkosti a nie je objemovo náročný - je možné ho zbaliť do malého objemu.
Vnútorná výplň je dodávaná s rovnakou pohodlnou nylonovou tkaninou, akú sme už vybrali pre CIL bundu. Krk a kapucňa sú vybavené pohodlným hrejivým fleecom, kapucňa je plne nastaviteľná a kompatibilná aj s prilbou. Všetky zipsy umiestnené na vonkajšom plášti sú vodotesné, oba rukávy majú vrecko a patenty. Veľké predné vrecká umožňujú ľahký prístup aj pri nosení taktickej vesty, alebo batohu. CIM tiež obsahuje zipsy v podpazuší pre ľahkú ventiláciu a reguláciu teploty.

VLASTNOSTI :

- Odolná nylonová tkanina so zníženým infračerveným vyžarovaním (NIR)
- Vodný stĺpec 10'000mm hydrostatický tlak s výbornou priedušnosťou MVP 10'000g / m2 / d 
- Podlepené švy pre najlepšiu možnú ochranu proti poveternostným vplyvom
- Climashield Apex izolácia pre výbornú tepelnú ochranu 
- Vrecká a slučkové patenty na oboch rukávoch
- Plne nastaviteľná kapucňa, kompatibilná s prilbou
- Moderný strih pre veľkú voľnosť pohybu, pružné manžety na rukávoch
- Veľké predné vrecká s dobrou dostupnosťou
- Vodeodolné zipsy v podpazuší pre ľahké odvetranie
- Materiál : Podšívka: 100% polyamid, membrána: 100% polyuretan, výplň: 100% polyester
  (Climashield
Apex)

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA :

VEĽKOSŤ

HRUDNÍK (cm)

RUKÁV (cm)

S

92

62

M

100

64

L

108

66

XL

116

68

XXL

120

69

16304

Tabuľka dát

Hmotnosť
830g