Bunda LCP "The Rock" 2.0 Pentagon

187,70 €
S DPH

LCP  "námorná" Parka bola navrhnutá v úzkej spolupráci s námornými jednotkami vzhľadom k nutnosti rýchleho nasadenia a kde je potrebná menšia hmotnosť na prenášanie batožiny.

Veľkosť
Farba
Množstvo

LCP  "námorná" Parka bola navrhnutá v úzkej spolupráci s námornými jednotkami vzhľadom k nutnosti rýchleho nasadenia a kde je potrebná menšia hmotnosť na prenášanie batožiny. Je skvelá proti vetru a vode.
Vybavená Primaloft ® Eco ® náplňou - táto bunda má komfortné zóny na -10 º stupňov a v extrémnom pásme -15 ° stupňov. A všetko to je dosiahnutá pri nízkej hmotnosti 850gsm ( veľkosť L).  Jej super soft odolná nylonová vonkajšia vrstva zabezpečí, že je tento výrobok možné ľahko skomprimovať do malých rozmerov, ktoré môžu byť zložené vo vlastnej kapucne. Kapucňa je s 3-cestným nastaviteľným sťahovaním pre perfektné držanie vo veľmi veternom počasí, má jemnú fleece podšívku a nákrčník.
Rozloženie vreciek je vojenský inšpirované - s dvoma veľkými vreckami vpredu, ktoré sú s fleeceovou podšívkou a s ľahkým prístupom aj keď máte na sebe rukavice. Každé vrecko má ďalšie úžitkovú vrecko, ktoré môžete využiť na smartphone, baterku, alebo akékoľvek iné zariadenie či vybavenie podobnej veľkosti.

VLASTNOSTI :

- Storm - Tex ® laminovaná 8000 mm vodovzdorná a 3000 mm priedušná membrána 
- Primaloft ® Eco ® náplň
- Kónické švy
- Vodeodolné zipsy
- Pod pažou vetranie dvojitým zipsom
- Nízka hmotnosť : 850 gr . ( Veľkosť L )
- Patche na suchý zips v x š 13 x 8 cm
- Zápästia nastaviteľné suchým zipsom
- Elastický nastaviteľný pás
- Materiál : 100% Nylon

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA :

VEĽKOSŤ

HRUDNÍK (cm)

RUKÁV (cm)

S

108

62

M

110

63

L

114

64

XL

116

65

XXL

120

67

K01004-2.0

Tabuľka dát

Hmotnosť
850g