Topánky SALOMON FORCES Speed Assault 2

200,00 €
S DPH

Model Forces Speed Assault 2 od spoločnosti Salomon je rovnako ľahký, priľnavý a bezpečný ako jeho predchodca, len je vylepšený o väčší každodenný komfort a viac technických funkcií.

Veľkosť
Farba
Množstvo

Dvojka za názvom Speed Assault nie je pre túto vysokokvalitnú bojovú obuv Salomon náhodná. Klasika medzi bojovými topánkami sa dočkala svojej druhej generácie. Obuv je úžasne vzdušná, a tak zaručuje vyváženú termoreguláciu chodidla a prvotriednu priedušnosť aj pri vysokých teplotách. Vďaka sieťovinovému materiálu je obuv mimoriadne ľahká. Plochá priľnavá podrážka je absolútne vhodná na použitie v teréne a ponúka istotu a priľnavosť tam, kde iné topánky už dávno dosiahli svoje limity. Odolný vrchný materiál je úžasne ľahký na nohe a je zosilnený v obzvlášť namáhaných zónach. To zaručuje ešte vyššiu a ešte lepšiu úroveň bočnej stability bez toho, aby bola topánka výrazne ťažšia!

Špeciálna konštrukcia!

Jazyk modelu Speed Assault je vybavený elastickým vreckom. Pod ňou môžete "ukryť" popruhy systému rýchleho šnurovania. Odolný vrchný materiál je na dôležitých miestach doplnený robustnými výstuhami z TPU. Vďaka tomu je možné vytvoriť ľahkú, ale pevnú špičku. Zvršok vám ponúka mnoho výhod, najmä v teréne. Výrazné odpruženie päty! Zvlášť výrazné je odpruženie na päte; medzipodrážka je tu obzvlášť hrubá a silná. V oblasti prednej časti chodidla je medzipodrážka plochá a pružná. Stabilizačné prvky v strednej časti chodidla udržujú chodidlo v bezpečnej polohe. Prirodzený valivý pohyb chodidla nie je obmedzovaný, ale aktívne podporovaný.

Podrobnosti:

Zvršok: nylonový ripstop s výstužami z TPU.

Vnútorný materiál: mäkká priedušná syntetická podšívka

Strečový materiál Lycra pre pohodlné nosenie

Bezšvová horná konštrukcia

Nereflexné

Vysoko priedušný

Odvádzanie vlhkosti a rýchle schnutie

Stredový jazyk proti zašpineniu

Systém rýchleho šnurovania

Gumová podrážka s hrubým dezénom (Mud Contagrip)

Extrémne odpružený klin na päte

Vyberateľná stielka (Ortholite)

SFSA2

Tabuľka dát

Hmotnosť
640g / UK42

Špecifické referencie

Topánky SALOMON FORCES...

200,00 €