Bunda TRAMONTANE WIND JACKET Helikon

53,90 €
S DPH

TRAMONTANE váži približne 100 g a zbalením do vrecka všitého na hrudi (tzv. selfpack) sa dá stlačiť na veľkosť malej fľaše s minerálkou. Takto uložená sa zmestí aj do vrecka nohavíc. V lete, keď sa ochladí, poslúži ako samostatná ochranná vrstva cez tričko, napr. ako turistická bunda.

Veľkosť
Farba
Množstvo

Bunda TRAMONTANE je ultraľahká vetruodolná vrstva. Bola vytvorená s cieľom vyplniť medzeru medzi softshellovou bundou Blizzard a bundou Windrunner v ponuke Helikon-Tex.

TRAMONTANE váži približne 100 g a zbalením do vrecka všitého na hrudi (tzv. selfpack) sa dá stlačiť na veľkosť malej fľaše s minerálkou. Takto uložená sa zmestí aj do vrecka nohavíc. V lete, keď sa ochladí, poslúži ako samostatná ochranná vrstva cez tričko, napr. ako turistická bunda. Nízka hmotnosť bundy TRAMONTANE je pri nosení citeľná - chráni pred vetrom a zároveň neobmedzuje v pohybe, dokonca môžete zabudnúť, že ju máte na sebe. V chladnejšom období vytvorí skvelý komplet s fleecovou alebo bojovou košeľou z rady Patrol.

Bunda TRAMONTANE je vyrobená z veľmi ľahkého a zároveň odolného nylonu WindPack®. Ide o rýchloschnúci, nenasiakavý materiál, navyše pokrytý impregnáciou DWR (Durable Water Repellency), takže zastaví ľahký dážď alebo sneh. Aj keď zmokne, bunda Tramontane veľmi rýchlo schne. Je tiež zapínaná po celej svojej dĺžke, takže poskytuje dobré vetranie. Na druhej strane sťahovacia šnúrka na spodnom okraji bundy, gumičky na manžetách a nastaviteľná kapucňa umožňujú v prípade potreby udržať teplo vnútri.

Vetruodolné bundy v ponuke Helikon-Tex sú pomenované podľa rôznych druhov vetra. Bunda TRAMONTANE má svoj názov podľa chladného severného alebo severovýchodného vetra, ktorý sa vyskytuje v Stredomorí.

KU-TMT-NL

Tabuľka dát

Zloženie
100% Nylon
Hmotnosť
120g

Špecifické referencie

Nový produkt

Mohlo by vás zaujať aj

Bunda TRAMONTANE WIND...

53,90 €