Spací vak Defence 4 Sleeping Bag Carinthia

229,90 €
S DPH

DEFENCE 4 je veľmi obľúbený a najčastejšie používaný univerzálny spací vak s výborným pomerom medzi hmotnosťou, objemom a úžitkovými vlastnosťami. 

Veľkosť
Farba
Množstvo

DEFENCE 4 je veľmi obľúbený a najčastejšie používaný univerzálny spací vak s výborným pomerom medzi hmotnosťou, objemom a úžitkovými vlastnosťami.
Jedná sa o osvedčený spací vak múmiového tvaru použiteľný v troch ročných obdobiach. Spoľahlivo poslúži za chladných nocí v divokej prírode aj v úkrytoch vybudovaných v snehu. Krycia chlopňa na vonkajšej strane zipsu chráni pred prienikom vetra a vlhkosti. Vonkajší plášť zhotovený z nylonového mikrovlákna sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a súčasne vysokou odolnosťou. Naviac je opatrený mikroporéznou nepremokavou vrstvou. Úniku vnútorného tepla cez zatváranie bráni široká zateplená chlopňu na vnútornej strane zipsu. Vrece je dodávané v obale s možnosťou uloženia bez kompresie aj s kompresiou (vysunutím alebo zasunutím "goliera" v hornom okraji). Vstup do obalu aj golier sa sťahujú šnúrkou. Vstup je možné chrániť vnútri našitým vekom. Na dne obalu sa nachádza ucho pre ľahké prenášanie.

VLASTNOSTI :                                    

- Teplotný rozsah: komfort - 15°C, extrém - 38°C
- Rozmery : Dĺžka: 215 cm
                   Šírka dolnej časti: 57 cm
                   Šírka v ramenách: 83 cm
- Hmotnosť: 2000 g
-
Veľkosť balenia: 25 x 38 cm
- Materiál: Vonkajšia látka : 100% polyamid - Shellproof
                   Vnútorná podšívka: 100% polyamid – Shelltrans
                  Izolačný materiál: G-Loft 1000g

18173

Tabuľka dát

Hmotnosť
2000g

Špecifické referencie

Spací vak Defence 4...

229,90 €