Bunda PILGRIM ANORAK JACKET® Helikon

109,00 €
S DPH

Bunda Pilgrim® je určená pre náročné outdoorové aktivity v dynamicky sa meniacom a nestálom počasí.

Veľkosť
Farba
Množstvo

Bunda Pilgrim® je určená pre náročné outdoorové aktivity v dynamicky sa meniacom a nestálom počasí. Helikon Pilgrim je založený na klasickom strihu bundy, ale moderné riešenia a dizajn dávajú bunde nielen jedinečný vzhľad, ale aj funkčnosť.
Bunda Pilgrim Anorak má množstvo priestranných a funkčných vreciek. Na hrudi sú štyri vrecká, dve napoleonské a dve veľké, šikmé, zapínané kanadskými gombíkmi. V dolnej časti je z vonkajšej strany veľká priehľadné vrecko „klokan“ s teplým fleecom pre dodatočnú ochranu rúk pred chladom. Na ramenách sú dve ďalšie vrecká so zipsom, ktoré sú ideálne pre menšie vybavenie.
Vysoký golier a veľká funkčná kapucňa tiež dokonale chránia pred vetrom, dažďom alebo snehom. Aby však bolo možné regulovať teplotu, sú pod podpazušia umiestnené špeciálne vetracie otvory, ktoré umožnia odstránenie prebytočného tepla generovaného počas pochodu. Manžety je možné upraviť pomocou pohodlného suchého zipsu.
Bunda Pilgrim je vyrobená z materiálu Duracanvas, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Tento materiál môže byť impregnovaný voskom, čím sa zvýši jeho odolnosť voči vode.

VLASTNOSTI :

hmotnosť : 890 g
materiál : 63% polyester, 34% bavlna, 3% elastanVEĽKOSTNÁ TABUĽKA :

VEĽKOSŤ

HRUDNÍK
(cm)

RUKÁV
(cm)

DĹŽKA
 (cm)

S

129

65

77,5

M

134

66,5

79

L

138

68

80,5

XL

144

69,5

82

XXL

149

71

83,5

KU-PGM-DC

Tabuľka dát

Hmotnosť
890g