Topánky Achilles Tactical 6" Pentagon

99,90 €
S DPH

Achilles je odolná, ľahká a vodotesná mid-cut turistická obuv pre maximálne pohodlie v teréne.

Veľkosť
Farba
Množstvo

  • Sme vlastníkom certifikátu bezpečného e-shopu, ktorý vydáva spoločnosť nakupujbezpecne.sk Sme vlastníkom certifikátu bezpečného e-shopu, ktorý vydáva spoločnosť nakupujbezpecne.sk
  • Doprava kuriérskou spoločnosťou GLS za 3,60€ Doprava kuriérskou spoločnosťou GLS za 3,60€
  • Ak Vám nesadne veľkosť, využite bezplatnú výmenu tovaru Ak Vám nesadne veľkosť, využite bezplatnú výmenu tovaru

Obuv ACHILLES TACTICAL spája v sebe moderne navrhnutú a skonštruovanú turistickú obuv s inovatívnymi technológiami. Achilles je odolná, ľahká a vodotesná mid-cut turistická obuv pre maximálne pohodlie v teréne.
Horná časť je vyrobená z 1200D nylonu a semišu. Výsledkom je elegantná, ale dobre skonštruovaná trekkingová obuv.
Coolmax® Linner je tenký a ľahký materiál, ktorý ponúka možnosti regulovania vlhkosti. Táto zvýšená pohyblivosť vlákien odvádza pot od nôh na povrch topánky, kde sa odparuje. V kombinácii s Dintex vrstvou poskytuje maximálnu ochranu pred vodou. Umožňuje prirodzený flexy pohyb nôh pri zachovaní tuhosti a podpory. Otholite® výstielka ponúka vynikajúcu stabilitu a komfort na akomkoľvek teréne. EVA stredná podošva v kombinácií s čistou gumovou podošvou má vynikajúcu priľnavosť bez ohľadu na povrch. Šnúrky v topánkach sú nylonové, whether jedná sa o Mil-Spec 550 Paracord, ktorý poskytuje dlhotrvajúcu službu. Vrchné, šnurovacie háčiky-slučky sú kovové za účelom zvýšenia ich životnosti.

VLASTNOSTI :

- Podošva EVA Mid sole
- Horná časť 1200D Nylon a koža
- Dintex vodeodolná vložka 4000 mm
- 6 " výška

K15026