Topánky XA FORCES MID Salomon Forces

169,90 €
S DPH

Nový model pre rok 2018 Salomon Forces - XA FORCES MID 2018 je ľahká taktická obuv, ktorá predstavuje vylepšenie modelu používaného mnohými špeciálnymi jednotkami po celom svete.
Obľúbenosť tejto topánky spočíva vo vyváženom pomere stability, ochrany chodidla, mobility a komfortu používania. V tejto topánke nie je problém pohodlne odbehnúť aj dlhšie vzdialenosti a zároveň poskytuje dostatočnú ochranu a stabilitu v pomerne náročnom teréne.

Veľkosť
Farba
Množstvo

Nový model pre rok 2018 Salomon Forces - XA FORCES MID GTX 2018 je ľahká taktická obuv, ktorá predstavuje vylepšenie modelu používaného mnohými špeciálnymi jednotkami po celom svete.
Obľúbenosť tejto topánky spočíva vo vyváženom pomere stability, ochrany chodidla, mobility a komfortu používania. V tejto topánke nie je problém pohodlne odbehnúť aj dlhšie vzdialenosti a zároveň poskytuje dostatočnú ochranu a stabilitu v pomerne náročnom teréne. Zmeny vo verzii pre rok 2018 vychádzajú zo spätnej väzby príslušníkov bezpečnostných síl po celom svete, výrazne zvyšujú odolnosť obuvi a zlepšujú vlastnosti potrebné pre použitie v taktickom prostredí.

VLASTNOSTI : 

- Hmotnosť : cca 475 g
- Materiál :
- stabilná 4D konštrukcia
- medzipodrážka: formovaná EVA
- vnútorná vložka: OrthoLite
- podšívka : textil a 3D sieťovina

401377

Tabuľka dát

Hmotnosť
475g

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj

Topánky ZEPHYR GTX MID Lowa

Topánky ZEPHYR GTX MID Lowa sú špičkové topánky určené pre...

Cena 159,00 €

Topánky XA FORCES MID...

169,90 €