Topánky FORCES QUEST 4D GTX® Salomon Forces

210,00 €
S DPH

Na základe požiadaviek francúzska spoločnosť Salomon Forces vytvorila nový segment produkcie topánok pre profesionálnych zákazníkov. Založená je na populárnych, existujúcich modeloch, ktoré už dokázali ich kvality počas náročných misií vo viacerých nasadeniach a Salomon Forces pridal pár nových vlastností, aby uspokojil požiadavky i zákazníkov z ozbrojených zložiek.

Farba
Veľkosť obuvi
Množstvo

  • Sme vlastníkom certifikátu bezpečného e-shopu, ktorý vydáva spoločnosť nakupujbezpecne.sk Sme vlastníkom certifikátu bezpečného e-shopu, ktorý vydáva spoločnosť nakupujbezpecne.sk
  • Doprava kuriérskou spoločnosťou GLS za 3,60€ Doprava kuriérskou spoločnosťou GLS za 3,60€
  • Ak Vám nesadne veľkosť, využite bezplatnú výmenu tovaru Ak Vám nesadne veľkosť, využite bezplatnú výmenu tovaru

Na základe požiadaviek francúzska spoločnosť Salomon Forces vytvorila nový segment produkcie topánok pre profesionálnych zákazníkov. Založená je na populárnych, existujúcich modeloch, ktoré už dokázali ich kvality počas náročných misií vo viacerých nasadeniach a Salomon Forces pridal pár nových vlastností, aby uspokojil požiadavky i zákazníkov z ozbrojených zložiek. Plné očká na šnúrky, vystužené jazyky a taktické farby sú hlavnými vlastnosťami, ktoré sa integrovali do novej línie. Salomon Forces -Quest 4D GTX® Forces majú Gore-Tex® membránu a stabilnú 4D konštrukciu. Tieto vrcholové topánky Vám poskytnú podporu a priľnavosť horskej topánky, ale stále majú flexibilitu na pokľaknutie, alebo šprint i v tvrdých podmienkach.

VLASTNOSTI : 

- Hmotnosť : cca 655 g
- Materiál :
- stabilná 4D konštrukcia
- medzipodrážka: formovaná EVA
- vnútorná vložka: OrthoLite
- podšívka : textil a 3D sieťovina
- membrána: GORE-TEX Performance Comfort Footwear

373478

Tabuľka dát

Hmotnosť
655g

Mohlo by vás zaujať aj