Nohavice Raider Mk.IV Clawgear

129,90 €
S DPH

Nohavice Raider Mk.IV boli navrhnuté, ako jednoduché a ľahké bojové nohavice, s užitočnými doplnkami a čo najväčším komfortom. 

Veľkosť
Farba
Dĺžka
Množstvo

Nohavice Raider Mk.IV boli navrhnuté, ako jednoduché a ľahké bojové nohavice, s užitočnými doplnkami a čo najväčším komfortom.
Majú vylepšený systém nastavenia pásu s elastickými prvkami pre väčší komfort a absorpciu pohybov tela. Koncepcia vreciek bola optimalizovaná, cargo vrecká boli rozšírené s dodatočným priestorom, ktorý je prístupný z vonku a pojme 30 ranový zásobník.
Zásadné zmeny sa vzťahujú na oblasť kolien, ktorá je teraz vybavená praktickým vnútorným nastavením výšky chrániča kolena. Modulárny držiak chrániča umožňuje použitie širokého spektra rôznych ochranných vložiek. Odporúčame predovšetkým TRUST HP od firmy D3O, ktorý sa vyznačuje vynikajúcou ochranu kolien. Tento chránič môže byť nainštalovaný pomocou gombíkových dierok, ktoré boli do nohavíc z tohto dôvodu integrované. Odolnosť a strih z nich robia nohavice vhodné pre všetky typy bojových misií, či na každodenné nosenie. Oblasť pásu je optimalizovaná pre opasky ako aj traky. Predné vrecká umožňujú rýchly a ľahký prístup aj s rukavicami. Cargo vrecká poskytujú veľa priestoru pre vaše zariadenia a obsahujú aj ďalšie vrecká na zips. Vnútorná oblasti kolien je vybavená Coolmax materiálom pre optimálnu absorpciu potu. Boli použité  YKK zipsy a pevné nite a všetky hlavné švy sú trojito prešité pre mimoriadnu trvanlivosť.


VLASTNOSTI :- Vynikajúce pohodlie pri nosení a anatomický strih
- Optimalizované pre opasky, alebo traky
- Nastaviteľná výška kolenných chráničov
- Priestor pre vloženie chráničov kolien
- Trojito prešité hlavné švy
- Znížený infračervený podpis
- YKK zipsy
- Materiál: 50% polyester a 50% bavlna (multicam NYCO, CCE, jednofarebné)
- Materiál : 65% polyester a 35% bavlna (multicam, flecktarn)VEĽKOSTNÁ TABUĽKA :


VEĽKOSŤ
(nohavice)


PÁS (cm)


XS - 44


80


S - 46


84


M - 48


88


M - 50


92


L - 52


96


L - 54


102


XL - 56


108


XL - 58


114


XXL - 60


120
Dĺžka nohavíc – klasické : 81 cm
Dĺžka nohavíc – predĺžené : 86 cm


18382

Tabuľka dát

Hmotnosť
930g

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj

Nohavice Raider Mk.IV Clawgear

129,90 €