Nohavice Operator Combat Clawgear

109,90 €
S DPH

Operator Combat Pant sú zamerané na pohodlie a všestrannosť a kde v porovnaní s nohavicami Raider Mk.IV ostali zachované základné dôležité časti a to najmä osvedčený systém pre nastavenie pásu s elastickými pásikmy pre lepšie pohodlie a absorpciu pohybov tela.

Veľkosť
Farba
Dĺžka
Množstvo

Operator Combat Pant sú zamerané na pohodlie a všestrannosť a kde v porovnaní s nohavicami Raider Mk.IV ostali zachované základné dôležité časti a to najmä osvedčený systém pre nastavenie pásu s elastickými pásikmy pre lepšie pohodlie a absorpciu pohybov tela. Integrované hlavné stehenné vrecká ponúkajú dostatočný priestor a obsahujú aj oddelený priestor pre smartphon - to všetko je prístupné aj v rukaviciach. Malé vrecko na vonkajšej strane stehna je konštruované na uloženie noža, alebo zásobníka pre pištoľ. Kolenná plocha je vybavená praktickým vnútorným nastavením výšky kolien. Modulárny priestor pre chránič kolena umožňuje použitie širokej škály rôznych vložiek od rôznych značiek. Odporúčame predovšetkým TRUST HP od D3O, ktorý sa vyznačuje vynikajúcou ochranu kolien. Chránič môže byť inštalovaný pomocou gombíkových dierok, ktoré boli začlenené do konceptu nohavíc práve z tohto dôvodu. Oblasť pásu je optimalizovaná pre široké bojové opasky a je pohodlná vďaka použitiu mäkkých materiálov.
Na vnútornej zadnej strane je skryté vrecko, ktorá môže byť použité na doklady. Vnútorná oblasť kolien je vybavená pohodlnou a tkaninou s vlastnosťou pre odvod vlhkosti pre optimálnu absorpciu potu. Na spodku nohavíc môžete nájsť manžety na úpravu obvodu, ako aj háky na obuv, aby sa zabránilo pohybu nohavíc nahor. Napriek pohodlnému noseniu sú nohavice robustné a majú znížené vyžarovanie tepla NIR (neplatí pre Multicam). Použili sme YKK zipsy a vysoko pevné nite na švy. Všetky hlavné švy sú trojito prešité pre mimoriadnu trvanlivosť.

VLASTNOSTI :

- Vynikajúce pohodlie pri nosení, perfektne sedia a neobmedzujú v pohybe
- Optimalizované pre bezpečnostné či bojové opasky
- Nastaviteľná výška kolenného chrániča
- Trojité hlavné švy
- YKK zipsy
- Spevnené plochy kolena - 100% polyester
- Materiál : 50% polyester a 50% bavlna
(multicam NYCO, CCE, jednofarebné)
- Materiál : 65% polyester a 35% bavlna (multicam, flecktarn)

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA :

VEĽKOSŤ
(nohavice)

PÁS (cm)

XS - 44

80

S - 46

84

M - 48

88

M - 50

92

L - 52

96

L - 54

102

XL - 56

108

XL - 58

114

XXL - 60

120


Dĺžka nohavíc – klasické : 81 cm
Dĺžka nohavíc – predĺžené : 86 cm

19849

Tabuľka dát

Hmotnosť
810g

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: