Nohavice UTP® FLEX Helikon

198,00 €
S DPH

Na základe popularity Urban Tactical Pants® bola vytvorená nová verzia Urban Tactical Flex Pants®. Napriek tomu, že hlavná konštrukcia nohavíc je rovnaká ako u UTP, existujú niektoré dôležité zmeny. Najdôležitejšou zmenou je tkanina – použila sa neelastická tkanina NyCo, ktorá je známa ako jedna z najlepších a najodolnejších odevných látok na trhu.

Veľkosť
Farba
Dĺžka
Množstvo

Na základe popularity Urban Tactical Pants® bola vytvorená nová verzia Urban Tactical Flex Pants®. Napriek tomu, že hlavná konštrukcia nohavíc je rovnaká ako u UTP, existujú niektoré dôležité zmeny. Najdôležitejšou zmenou je tkanina – použila sa neelastická tkanina NyCo, ktorá je známa ako jedna z najlepších a najodolnejších odevných látok na trhu. Aby sa udržala vyšší rozsah pohybu, rozhodli sme sa pridať elastické panely VersaStretch® do oblasti rozkroku a chrbta. Rozloženie strihu a vreciek, ktoré sa používajú v týchto nohaviciach, udržiava civilný vzhľad a zachováva si anonymitu, pričom si zachováva plnú funkčnosť bojových nohavíc. Elastický pás s uzavretým háčikom a slučkou umožňuje jednoduché nastavenie. Široké pútka na opasok umožňujú šírku opaska 50 mm vrátane všetkých taktických opaskov Helikon-Tex®: EDC, UTL alebo Cobras.
Dve vrecká uzavreté na suchý zips sú dostatočne veľké na nosenie smartfónu - alebo dokonca zásobníka AR / AK. Stehenné vrecká so zipsom sú ploché, ale dizajn umožňuje ľahké prenášanie drobností. 

VLASTNOSTI :

- YKK zips
- Hmotnosť : 680 g
- Materiál:
 50% bavlna, 50% nylon

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA :

VEĽKOSŤ
(nohavice)

PÁS (cm)

Dĺžka (cm)
regular/long

S

80

108/113

M

88

109/114

L

96

110/115

XL

104

111/116

XXL

112

112/117

SP-UTF-NR

Tabuľka dát

Hmotnosť
680g

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujať aj

Nohavice Mk.II Operator Combat Clawgear

Bojové nohavice Mk.II Operator Combat Pant sú výsledkom úzkej...

Cena 139,90 €

Nohavice UTP® FLEX Helikon

198,00 €