Rukavice Azimuth Mechanix Wear

79,90 €
S DPH

Ochranné rukavice Azimuth sú určené pre taktické použitie.
Ponúkajú policajtom či vojakom ochranu pred ohňom, plameňom a sálavým teplom počas náročných operácií.

Veľkosť
Farba
Množstvo

Ochranné rukavice Azimuth sú určené pre taktické použitie.
Ponúkajú policajtom či vojakom ochranu pred ohňom, plameňom a sálavým teplom počas náročných operácií. Vďaka EVA polstrovaniu tlmí nárazy a tak predchádza rôznym odreninám, pomliaždením, alebo iným zraneniam. Ideálne sú pre zásahové akcie, pre násilné vniknutie do objektu aj pre prehľadávanie sutín.
Rukavice sú vyrobené z kozej kože a z nehorľavých materiálov. Chrbát rukavice obopína nehorľavý Nomex®. Navyše sú rukavice vybavené anatomicky tvarovanou ochranou kĺbov proti nárazu a úderu. Tá je vyplnená 5 mm silnou vrstvou peny EVA, absorbuje energiu nárazov a vibrácií. Kozia koža o sile 0,6 mm na dlani a na spodnej strane prstov je veľmi odolná a rukavice sú vďaka nej kompatibilné s dotykovými obrazovkami. Majú dobrú odolnosť voči opotrebovaniu a nehorľavú úpravu. Dolná časť dlane je zo semišu pre lepší úchop. Pevnosť rukavíc zvyšujú vlákna Kevlaru. Manžety sú zaistené a nastaviteľné nízko profilovým zapínaním - pásom so suchým zipsom.
Pred ohňom a žiarom chráni časť ruky za zápästím predĺžená manžeta rukavice z ohňovzdorného Nomexu ®. Možno ich prať v práčke.

VLASTNOSTI:

- Hmotnosť : 130 g
- Materiál :
Nomex®, kozia koža, Kevlar®, EVA pena

19460

Tabuľka dát

Hmotnosť
130g

Špecifické referencie

Rukavice Azimuth Mechanix Wear

79,90 €