Kraťasy UTS FLEX 11''® - NYCO RIPSTOP Helikon

44,90 €
S DPH

Kraťasy FLEX 11 sú skrátenou verziou obľúbených nohavíc UTP FLEX od značky HELIKON-TEX a sú určené na nosenie počas horúcich dní. 

Veľkosť
Farba
Množstvo

Kraťasy FLEX 11 sú skrátenou verziou obľúbených nohavíc UTP FLEX od značky HELIKON-TEX a sú určené na nosenie počas horúcich dní.
Rozmiestnenie vreciek na kraťasoch je dobre premyslené, takže celá váha neseného vybavenia je rovnomerne rozložená do oblasti bokov a pásu. Okraje predných vreciek sú zosilnené a tak nehrozí poškodenie od vloženého náradia – napr, noža. Pod hlavnými prednými vreckami sú ďalšie dve vrecká uzatvárateľné pomocou suchého zipsu. Tie sú svojou veľkosťou vhodné na prenášanie napríklad mobilných telefónov, alebo zásobník typu AR / AK . Pre objemnejšie vybavenie sú určené cargo vrecká v oblasti stehien, ktoré sú uzatvárateľné klasickými YKK® zipsy. V zadnej časti kraťasov nájdete ľahko dostupné, široké vrecká, ktoré majú vo vnútri ešte menšie vrecko, vhodné na umiestnenie menšej baterky, alebo slzotvorného spreja. Kraťasy boli vytvorené tak, aby boli maximálne pohodlné, elastické a aj preto sú v zadnej časti a rozkroku vybavené látkou VersaStretch®.

VLASTNOSTI :

hmotnosť : 480 g
materiál : 50% bavlna, 50% nylon

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA :

VEĽKOSŤ

PÁS (cm)

Dĺžka (cm)

S

80

54

M

85

55

L

90

56

XL

95

57

XXL

100

58

SP-UFK-NR

Tabuľka dát

Hmotnosť
480g

Špecifické referencie

Kraťasy UTS FLEX 11''® -...

44,90 €