Kapsa MESSENGER BAG Direct Action

99,00 €
S DPH

Direct Action® Messenger Bag® je ľahká a všestranná taktická taška strednej veľkosti pre operátora, alebo len na každodenné použitie. Je vybavený súpravou priestranných vreciek a umožňuje používateľovi jednoduché prispôsobenie a personalizáciu. Hlavná priehradka je obložená suchými zipsami, ktoré umožňujú pridanie niektorých doplnkových zariadení, ako napríklad ďalšie puzdrá.

Farba
Množstvo

Direct Action® Messenger Bag® je ľahká a všestranná taktická taška strednej veľkosti pre operátora, alebo len na každodenné použitie. Je vybavený súpravou priestranných vreciek a umožňuje používateľovi jednoduché prispôsobenie a personalizáciu. Hlavná priehradka je obložená suchými zipsami, ktoré umožňujú pridanie niektorých doplnkových zariadení, ako napríklad ďalšie puzdrá. Čalúnená časť vo vnútri hlavného priestoru udržuje váš notebook, alebo iné elektronické zariadenia plne chránené. D. A. Modul Messenger Bag® je vybavený modulárnym systémom rezania laserom kompatibilným s MOLLE / PALS.
Plne nastaviteľný ramenný popruh je dodávaný s protišmykovou podložkou. Vyrobené z odolnej nylonovej tkaniny 500D Cordura® s vodeodolným povlakom.

VLASTNOSTI :

- Laserovo rezané štrbiny systému MOLLE / PALS
- Suchý zips - celoplošný uzáver
- Čalúnená manžeta na zabezpečenie 13 "notebooku
- Veľké vrecko na zips s priehľadným oknom
- Dve vonkajšie vrecká s organizátormi
- Dve vonkajšie bočné vrecká
- Zadné vrecko na zips
- Nastaviteľný ramenný popruh s protišmykovou podložkou
- Odnímateľný pás
- Protišmyková tkanina na dne
- Spony Duraflex® - WooJin
- Zipsy YKK®
- Materiál : 100% Cordura® 500D

BG-MSGM-CD5

Špecifické referencie

Kapsa MESSENGER BAG Direct...

99,00 €