Batoh HALIFAX MEDIUM BACKPACK® Direct Action

199,00 €
S DPH

Halifax je plne konfigurovateľný batoh so širokým prístupom a robustnými ramennými popruhmi, ktoré zaistia pohodlné nosenie aj ťažko naloženého batohu.

Farba
Množstvo

Halifax je plne konfigurovateľný batoh so širokým prístupom a robustnými ramennými popruhmi, ktoré zaistia pohodlné nosenie aj ťažko naloženého batohu.
Hlavná komora je plne zabezpečená zipsom po celom obvode,  možno ho tak plne otvoriť a mať tak ľahký prístup k celému obsahu. Zadná strana hlavnej komory má laser-cut väzbu pre príslušenstvo s klasickou MOLLE väzbou. V prednej hornej časti je mesh vrecko na zips. V hornej časti zadnej strany je záves a vrecko na hydratačný vak a zips na prestrčenie napr. antény. Vo veku batohu sú dve vrecká na zips. Na bokoch sú dve vrecká určené na menšie predmety, napr. na fľaše. Ďalej sú tam priechodky na hadicu hydrovaku. Celý vonkajšok batohu je pokrytý laser-cut MOLLE väzbou. Batoh je vhodný aj pre zoskoky pri vzdušných operáciách. Bedrový pás je odnímateľný a vybavený "polovičnou" MOLLE väzbou, takže ho možno použiť i ako battle belt. Súčasťou dodávky sú aj polstrované vankúšiky na chrbát batohu pre pohodlnejšie nosenie. Batoh je vyrobený z odolnej Cordura® 500D s vodeodolnou úpravou.

VLASTNOSTI :

rozmery: 63 x 31 x 20 cm
kapacita : 40 l
hmotnosť : 2000 g
materiál : 500D Cordura®

BP-HFXM-CD5

Tabuľka dát

Hmotnosť
2000g

Špecifické referencie

Batoh HALIFAX MEDIUM...

199,00 €