Iron Legion Army Shop Poprad

Vítame Vás na internetových stránkach obchodu IRON LEGION s armádnym oblečením.  Na naších stránkach si máte možnosť zakúpiť a objednať výrobky od rôzných renomovaných výrobcov. Zameriavame sa na predaj kvalitného oblečenia, doplnkov a obuvi od výrobcov svetových značiek s cieľom ponúknuť naším zákazníkom rozumnú a primeranú cenu. Našim cieľom je neustále rozširovať našu ponuku tak, aby sme vyhoveli možnosti nákupu z jedného miesta s garanciou výhodnej ceny. Nakoľko však nieje reálne mať skladom všetok sortiment, o ktorý môžu mať naši zákazníci záujem, ponúkame možnosť rýchlej objednávky dopytovaného tovaru od naších dodávateľov. Všetok nami ponúkaný sortiment je možné nájsť v našej kamennej predajni IRON LEGION v centre Popradu. Nový Army Shop v Poprade, ktorý ponúka kvalitné oblečenie.

 

Od profesionálov pre Vás

Tím Iron Legion pozostáva z profesionálov, ktorí v minulosti slúžili v profesionálnej armáde a ktorí sa dodnes aktívne venujú streleckému športu, military a outdoorovým aktivitám. Naše skúsenosti s produktami, ktoré ponúkame sú zárukou toho, že vieme našim zákazníkom vždy pomôcť pri výbere správneho produktu. Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Zároveň poskytujeme naším zákazníkom kvalitný servis. Okrem odborného poradenstva a osobitného prístupu považujeme za samozrejmosť starať sa o nášho zákazníka aj po predaji. Ak už je to pomoc s vrátením, alebo výmenou tovaru, bezproblémové riešenie reklamácií, alebo poradenstvo s používaním nášho tovaru - sme tu pre Vás!