Vesta TRAINING MINI RIG® Helikon

89,90 €
S DPH

Tréningový Mini Rig® bol navrhnutý pre ľudí, ktorí trávia veľa času na strelnici - inštruktori, milovníci streľby, či súťažiaci strelci. Minimalistické, no symetrické usporiadanie Training Mini Rig® bolo inšpirované poznatkami jedného z najznámejších inštruktorov taktickej streľby.

Farba
Množstvo

Tréningový Mini Rig® bol navrhnutý pre ľudí, ktorí trávia veľa času na strelnici - inštruktori, milovníci streľby, či súťažiaci strelci. Minimalistické, no symetrické usporiadanie Training Mini Rig® bolo inšpirované poznatkami jedného z najznámejších inštruktorov taktickej streľby. Úžitkový priestor je prispôsobený základnému rozloženiu zásobníkov, dodatočnej munície a viacúčelového náradia (baterky atď.) – skrátka všetkého, čo je potrebné pri streleckej a taktickej príprave.
Má univerzálny, odnímateľný, nastaviteľný popruh a nastaviteľný bedrový pás.
Hlavné vrecko s vnútorným organizérom a vreckom zo sieťoviny je uzatvárateľné na zips YKK. Tri personalizované panely sú na suchý zips. Má púzdra pre dva zásobníky AR/AK a štyri pevné malé vrecká s odnímateľnými klapkami pre pištoľové zásobníky, multitool, baterku a pod. Panel MOLLE / PALS v spodnej časti je pre ďalšie príslušenstvo. 

VLASTNOSTI : 

- hmotnosť : 700 g
- materiál :
100% nylon 

KK-TMR-NL

Tabuľka dát

Hmotnosť
700g

Špecifické referencie

Vesta TRAINING MINI RIG®...

89,90 €