• -30%

Hodinky ORIGINAL NAVY SEAL 3000 SERIES Luminox

320,00 €
224,00 €
S DPH

ORIGINAL NAVY SEAL 3000 SERIES sú hodinky určené najmä pre ľudí, ktorí obľubujú šport. Hodinky sú vyrobené z ľahkých materiálov, ako napr. plast a kaučuk, vďaka ktorým sa stávajú neodmysliteľnou časťou športovej aktivity. 

Farba
Množstvo

ORIGINAL NAVY SEAL 3000 SERIES sú hodinky určené najmä pre ľudí, ktorí obľubujú šport. Hodinky sú vyrobené z ľahkých materiálov, ako napr. plast a kaučuk, vďaka ktorým sa stávajú neodmysliteľnou časťou športovej aktivity. Puzdro hodiniek sa vyrába ako z ocele, tak i z plastu. Remienky sú vyrobené z dnes veľmi obľúbeného kaučuku, alebo silikónu. Tieto materiály sa na remene používajú najčastejšie kvôli ich praktickosti.
Hodinky sú osadené quartz strojčekom sa vyznačujú svojou extrémnou presnosťou. Quartzové hodinky sú poháňané batériou, ktorá je v nich vsadená. Batéria v hodinkách vydrží v závislosti na používaní prídavných funkcií zhruba 2-3 roky.
Pri vodotesnosti 100 M sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete i potápať, avšak iba na nádych. 
Garancia 100% svietivosti značiek na ciferníku a/alebo ručičkách na 10 rokov !

VLASTNOSTI :
 

- Vodotesnosť : 100 M
- Šírka ciferníka : 44 mm
- Hrúbka ciferníka : 12 mm
- Hmotnosť : 56 g
- Materiál : CARBONOX™
                  sklíčko - minerálne 

3051

Tabuľka dát

Hmotnosť
56g