• Znížená cena
  • Novinka

Hodinky SENTRY 0200 SERIES Luminox

210,00 €
168,00 € Ušetríte 20%
S DPH

SENTRY 0200 SERIES sú hodinky určené najmä pre ľudí, ktorí obľubujú šport. Hodinky sú vyrobené z ľahkých materiálov, ako napr. plast a kaučuk, vďaka ktorým sa stávajú neodmysliteľnou časťou športovej aktivity.


Farba
Množstvo

  • Sme vlastníkom certifikátu bezpečného e-shopu, ktorý vydáva spoločnosť nakupujbezpecne.sk Sme vlastníkom certifikátu bezpečného e-shopu, ktorý vydáva spoločnosť nakupujbezpecne.sk
  • Doprava kuriérskou spoločnosťou GLS za 3,60€ Doprava kuriérskou spoločnosťou GLS za 3,60€
  • Ak Vám nesadne veľkosť, využite bezplatnú výmenu tovaru Ak Vám nesadne veľkosť, využite bezplatnú výmenu tovaru

SENTRY 0200 SERIES sú hodinky určené najmä pre ľudí, ktorí obľubujú šport. Hodinky sú vyrobené z ľahkých materiálov, ako napr. plast a kaučuk, vďaka ktorým sa stávajú neodmysliteľnou časťou športovej aktivity. Puzdro hodiniek sa vyrába ako z ocele, tak i z plastu. Remienky sú vyrobené z dnes veľmi obľúbeného kaučuku, alebo silikónu. Tieto materiály sa na remene používajú najčastejšie kvôli ich praktickosti.
Hodinky sú osadené quartz strojčekom sa vyznačujú svojou extrémnou presnosťou. Quartzové hodinky sú poháňané batériou, ktorá je v nich vsadená. Batéria v hodinkách vydrží v závislosti na používaní prídavných funkcií zhruba 2-3 roky.
Pri vodotesnosti 100 M sa dá hovoriť už o vodotesných hodinkách, ktoré sú vhodné na sprchovanie i plávanie. S hodinkami s týmto označením sa môžete i potápať, avšak iba na nádych.
Garancia 100% svietivosti značiek na ciferníku a/alebo ručičkách na 10 rokov !

VLASTNOSTI :
 

- Vodotesnosť : 100 M
- Šírka ciferníka : 43 mm
- Hrúbka ciferníka : 13 mm
- Hmotnosť : 60 g
- Materiál : CARBONOX™
                  sklíčko - minerálne

0201.sl

Tabuľka dát

Hmotnosť
43g