O nás

Iron Legion Army Shop Poprad
 
Vítame Vás na internetových stránkach obchodu IRON LEGION s armádnym oblečením.  Na naších stránkach si máte možnosť zakúpiť a objednať výrobky od rôzných renomovaných výrobcov. Zameriavame sa na predaj kvalitného oblečenia, doplnkov a obuvi od výrobcov svetových značiek s cieľom ponúknuť naším zákazníkom rozumnú a primeranú cenu. Našim cieľom je neustále rozširovať našu ponuku tak, aby sme vyhoveli možnosti nákupu z jedného miesta s garanciou výhodnej ceny. Nakoľko však nieje reálne mať skladom všetok sortiment, o ktorý môžu mať naši zákazníci záujem, ponúkame možnosť rýchlej objednávky dopytovaného tovaru od naších dodávateľov. Všetok nami ponúkaný sortiment je možné nájsť v našej kamennej predajni IRON LEGION v centre Popradu. Nový Army Shop v Poprade, ktorý ponúka kvalitné oblečenie.
 
 
Od profesionálov pre Vás
 
Tím Iron Legion pozostáva z profesionálov, ktorí v minulosti slúžili v profesionálnej armáde a ktorí sa dodnes aktívne venujú streleckému športu, military a outdoorovým aktivitám. Naše skúsenosti s produktami, ktoré ponúkame sú zárukou toho, že vieme naším zákazníkom vždy pomôcť pri výbere správneho produktu. Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.
Zároveň poskytujeme naším zákazníkom kvalitný servis. Okrem odborného poradenstva a osobitného prístupu považujeme za samozrejmosť starať sa o nášho zákazníka aj po predaji. Či už je to pomoc s vrátením, alebo výmenou tovaru, bezproblémové riešenie reklamácii, či poradenstvo s používaním nášho tovaru - sme tu pre Vás!
 

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok 09:00 - 17:00

Sobota po telefonickom dohovore ( +421917750079 )

Nedeľa a štátne sviatky zatvorené

 

Možnosti platby

-prevodom na účet

-dobierka

-osobný odber, platba v hotovosti, platba kartou

Army Shop Poprad

Beží na OpenCart • Slovenský preklad z OpenCart.sk
IRON LEGION © 2018